Služby

Nabídka našich služeb je velmi široká,proto je rozdělena do několika základních skupin:

 Canon CLC 900fotografie dětíreklamní fotografie

zpracování barevných a černobílých filmů

průkazové fotografiepolaroid expres

portrétní fotografie

reportáže

 technická fotografie

svatební oznámení,navštívenky ....

digitální fotografie

ostatní služby

Konica PhotoExpres 

Zpracování barevných a černobílých filmů : 

  Vaše fotografie z barevných filmů zhotovíme na kvalitní materiál Konica.Formáty 9x13,10x15,13x18,15x21 a panorama 10x26 cm zhotovíme do 24 hodin.Po dohodě lze zakázku zpracovat v expresním termínu.index print velikosti A6 je standardní součástí zakázky a na přání zákazníka je možné ho nahradit formátem větším (A5,A4) nebo archivačním listem impak sleeving.Vyvoláváme též svitkové filmy,ke zpracování přijímáme inverzní filmy a rovněž zpracujeme vaše černobílé filmy.

Průkazové fotografie :

  Fotografie na doklady vám zhotovíme do 5 minut (systém Polaroid ),24 hodin nebo do 3 dnů.U okamžité fotografie zákazník obdrží místo negativu disketu,ze které je možno zhotovit další fotografie.Mimo běžných rozměrů fotografií (3,5x4,5 cm) zhotovíme i atypické rozměry např.3,7x3,7 , 4x5 , 4x6 , 6x9 cm apod.

Portrétní fotografie :

  Zhotovíme vám snímky dětí,rodinné či svatební fotografie,portréty na maturitní tabla ....a to jak barevné tak černobílé.

Reportáže :

  Fotografujeme reportáže z různých událostí - svatby,sportovní a společenské akce ......

Technická fotografie :

  Zhotovíme reklamní a technické snímky a to jak v atelieru tak i mimo provozovnu.K dispozici máme formát kinofilm,6x7 cm a digitální záznam.Zhotovíme zvětšeniny z vašich negativů,barevné do rozměru 50x70 cm a černobílé do rozměru 50x60 cm,reprodukce předloh dodaných zákazníkem ( barevné a černobílé ) a to jak cestou klasickou - negativ/pozitiv,tak digitálně.POZOR- opět jsme do nabídky služeb zařadili výrobu reklamních diapozitivů určených do kina či k podobným účelům.

Svatební oznámení,navštívenky...

  Zhotovíme vám oznámení svatební,promoční o narození dítěte či pozvánky na soukromé či společenské akce,novoroční přání,kalendáře,navštívenky a pod.U těchto výrobků nemáme stanovený žádný minimální počet kusů, jen u navštívenek je třeba dodržet násobky 10 ks.

Digitální fotografie :

  Vyrobíme fotografie z vašich digitálních médií včetně digitální i analogové videokamery.Fotografie o rozměrech 9x13-30x45 cm jsou zhotoveny na materiál kodak s možností volby povrchu mat / lesk. Provádíme skenování fotografií i filmových předloh.Renovujeme staré a poškozené fotografie.

Ostatní služby :

  V nabídce našich služeb neschází kopírování ( barevné i černobílé ),zhotovíme puzzle ve formátech A5,A4,A3 či obraz přeneseme na triko či jiný bavlněný podklad.Zajímavé možnosti nabízí přenesení obrazu na porcelán (hrnky,talířky,korbel nebo keramické destičky.Provádíme přepis filmů 8 mm a 16 mm na videokazety VHS.

zpět